شنبه 1398/01/31

توضیح نماینده تهران درباره بنر خبرساز

نماینده تهران درباره اهدای کمک به مناطق سیل‌زده با ذکر نامش می‌گوید: من از آن بی‌اطلاع بودم. به آن‌ها (گروه خيريه كه براي سيل‌زدگان كمك جمع‌آوري مي‌كند) اعتراض کردم و آن‌ها توضیح دادند، هدف این بوده که مردم این مناطق بدانند مسئولان و نماینده‌های تهران به یاد آن‌ها هستند.
نماینده تهران درباره اهدای کمک به مناطق سیل‌زده با ذکر نامش می‌گوید: من از آن بی‌اطلاع بودم. به آن‌ها (گروه خیریه که برای سیل‌زدگان کمک جمع‌آوری می‌کند) اعتراض کردم و آن‌ها توضیح دادند، هدف این بوده که مردم این مناطق بدانند مسئولان و نماینده‌های تهران به یاد آن‌ها هستند.

تصویری از یک کامیون حامل کمک‌ به مردم سیل‌زده در فضای مجازی منتشر شده که جلوی آن بنری با این محتوا نصب شده است: «کمک‌های اهدایی دکتر پروانه مافی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مردم سیل‌زده خوزستان».

توضیح نماینده تهران درباره تصویر خبرساز

پروانه مافی درباره این بنر می‌گوید: این محموله کمک‌ها از جانب من بوده و با گروهی از فعالان در این حوزه همکاری داشتم، اما از این اطلاع نداشتم که این محموله بناست با نام من فرستاده شود.

وی در همین باره می‌افزاید: این گروه، این اقدام را به‌صورت خودجوش انجام داده‌اند و هدف خود از انجام این کار را افزایش الفت میان مردم و مسئولان عنوان کردند.

نماینده تهران در واکنش به اینکه بسیاری در شبکه‌های اجتماعی، از این اقدام به‌عنوان خودنمایی یاد کرده‌اند، می‌گوید: این تعبیر آن‌هاست و من از آن بی‌اطلاع بودم. من هم به آن‌ها اعتراض کردم و توضیح دادند که هدف این اقدام این بوده است که مردم این مناطق بدانند مسئولان و نماینده‌های تهران به یاد آن‌ها هستند. حتی گفتند مردم آنجا از این اقدام خوشحال شدند. در واقع آن‌ها می‌گویند می‌خواستند با نصب این بنر، سایر نماینده‌ها هم برای کمک کردن به سیل‌زدگان تشویق شوند.

اخیراً تصویری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که نشان می‌دهد محموله‌ای برای کمک به مناطق سیل‌زده خوزستان فرستاده شده که بنر تنصب شده روی آن، نشان می‌دهد این محموله توسط پروانه مافی، نماینده مجلس اهدا شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618089

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها