پنجشنبه 1398/01/29

اعزام کاروان نیروهای جهادی مجلس به مناطق سیل‌زده

  • کد خبر: ۶۱۸۰۶۶
  • تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۹ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: سیاسی
کاروان نیروهای جهادی مجلس شورای اسلامی به همراه محموله حاوی مواد غذایی و امکانات بهداشتی به منظور ارائه خدمات در مناطق سیل‌زده به استان لرستان اعزام شد.
اعزام کاروان نیروهای جهادی مجلس به مناطق سیل‌زده کاروان نیروهای جهادی مجلس شورای اسلامی جهت ارائه خدمات در مناطق سیل ‌زده صبح امروز (یکشنبه 25 فروردین ماه) به استان لرستان اعزام شد.

در همین رابطه سید سعید فانی در تشریح جزییات اعزام این کاروان به مناطق سیل ‌زده استان لرستان ، گفت: هفته گذشته گروه پیش رو برای ارائه خدمات در مناطق سیل ‌زده به استان لرستان اعزام شدند که در پی آن دو کمپ در شهرستان پلدختر احداث شد که یکی از آنها در شهر و دیگری هم در یکی از روستاهای اطراف آن برپا شده است.

مدیر کل توسعه منابع انسانی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: روز گذشته چند دستگاه کامیون حاوی مواد غذایی و امکانات بهداشتی که با استفاده از مبالغی که توسط نمایندگان و کارکنان مجلس به منظور کمک به مناطق‌سیل ‌زده جمع‌آوری شده بود، تهیه شده و به این منطقه ارسال شد و امروز نیز اولین تیم گروه جهادی مجلس شورای اسلامی به این منطقه اعزام شد که در این منطقه مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به ترکیب این تیم جهادی، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته هر هفته گروهی 25 نفره از مجلس شورای اسلامی جهت خدمات‌رسانی به پلدختر اعزام می‌شوند و در پایان هفته نیز تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور نظارت بر روند ارائه خدمات به این منطقه سفر خواهند کرد.

مدیر کل توسعه منابع انسانی مجلس شورای اسلامی ، یادآورشد: محموله‌های ارسال شده به مناطق سیل ‌زده استان لرستان حاوی مواد غذایی و امکانات بهداشتی است که هر هفته به پلدختر ارسال می‌شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618066

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها