شنبه 1398/01/31

وزیر دفاع: امکانات را در خوزستان مستقر کرده‌ایم تا مشکلات به حداقل برسد

  • کد خبر: ۶۱۸۰۳۴
  • تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبر آنلاین
  • گروه خبر: سیاسی
وزیر دفاع گفت: به تمامی مجموعه‌های وزارت دفاع ابلاغ شد تا امکانات خود را در خوزستان مستقر کنند تا مشکلات به حداقل رسیده و رضایت این مردم عزیز که حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند جلب شود.
وزیر دفاع: امکانات را در خوزستان مستقر کرده‌ایم تا مشکلات به حداقل برسد

امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با هدف کمک به مدیریت سیل کشور با حضور در قرارگاه مردم یاری عاشوراییان وزارت دفاع در کمیته بحران این استان حضور یافت و در جریان کمک رسانی به شهرهای مختلف استان قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه سردار ساری جانشین قرارگاه مردم یاری عاشوراییان وزارت دفاع، مهندس سلیمانی معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع و مهندسین پروژه‌ها و طرح‌های مهندسی طی گزارشی مبسوط به وضعیت سیل زدگان در منطقه و اقدامات عملیاتی وزارت دفاع در خصوص امداد رسانی و مدیریت کنترل بحران پرداختند.

وزیر دفاع در این جلسه گفت: به کلیه سازمان‌ها، صنایع، شرکت‌ها و معاونت‌های وزارت دفاع ابلاغ شده است تا تمام امکانات خود را در منطقه خوزستان مستقر کنند تا مشکلات و آسیب‌ها به حداقل رسیده و شاهد رضایت مردم عزیز خوزستان که حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند باشیم.

وزیر دفاع با بیان اینکه در منطقه حاضر شدم تا ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندر کاران متولی مدیریت بحران منطقه، از نزدیک خدمات همکارانم در ستاد کل نیروهای مسلح، ارتش، سپاه، بسیج و نیروهای انتظامی را نظاره کنم و کمک‌های لازم در حوزه‌های مهندسی، فنی، خدماتی، پزشکی، تأمین اجتماعی، جغرافیایی، بهداشتی، زیرساختی و … را در حد توان ارائه کنیم.

امیر سرتیپ حاتمی در این جلسه با بیان اینکه همه باید تمام سعی و تلاشمان برای مدیریت حادثه متمرکز کنیم گفت: همه سیاست‌ها، راهبردها، راهکارها مبتنی بر مدیریت سریع حادثه شکل بگیرد.

وی افزود: هدف اصلی از حضور میدانی در منطقه خوزستان رفع سریع سیل اب و آبگرفتگی ها و جلوگیری از صدمه دیدن مردم است.

وزیر دفاع با اشاره به اراده ملی و همبستگی همه اقشار ملت برای برطرف کردن مشکلات ناشی از سیل افزود: بحمدا… مردم و همه ارکان دولت و نیروهای مسلح جانانه پای کار آمدند و مانع از بروز خسارات و ضرر و زیان بیشتر بخصوص تلفات انسانی شدند.

امیر سرتیپ حاتمی اظهار امیدواری کرد: در این آزمون الهی باید در خدمت رسانی از هم سبقت بگیریم و به دنبال اجر و ثواب معنوی این خدمت رسانی به گروه مقاوم، سلحشور، صبور، مؤمن و انقلابی خوزستان باشیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618034

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها