پنجشنبه 1398/01/29

تذکر شفاهی نماینده مجلس به وزیر رفاه

  • کد خبر: ۶۱۸۰۲۲
  • تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۰ ب.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: سیاسی
امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی گفت: با توجه به اثرگذاری سپاه در منطقه و جهان اسلام شاهد تروریستی اعلام کردن این نهاد از سوی آمریکا هستیم.
تذکر شفاهی نماینده مجلس به وزیر رفاه امیر خجسته نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی گفت: با توجه به اثرگذاری سپاه در منطقه و جهان اسلام شاهد تروریستی اعلام کردن این نهاد از سوی آمریکا هستیم.

وی افزود: سپاه پاسداران و جبهه مقاومت در یک زورآزمایی پوزه آمریکا را به خصوص در حوزه سوریه و عراق به خاک مالیدند و عکس العمل مجلس درس عبرتی بود برای کسانی که نسبت به سپاه چشم بد دارند لذا باید سپاه را تقویت کنیم.

نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به خسارات سیل اخیر به این شهرستان تصریح کرد: وقوع سیل سنگین در استان‌های لرستان، خوزستان و گلستان باعث نشد که ما جار و جنجال کنیم در حالی که 7 هزار و 250 واحد مسکونی، 570 کیلومتر راه و 12 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دچار آسیب شد لذا لازم است نسبت به جبران خسارت ها در همدان نیز اقدام شود.

خجسته با اشاره به در پیش بودن روز جانباز گفت: لازم است به نحوه مدیریت در بنیاد شهید رسیدگی شود.

وی در تذکری خطاب به محمد شریعتمداری وزیر رفاه خاطرنشان کرد: برای مدیریت در این وزارتخانه از معاونان و مدیران باتجربه استفاده کنید و استفاده از افراد ناکارآمد که تازه وارد مدیریت شده و تجربه‌ای ندارند بپرهیزید.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618022

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها