شنبه 1398/01/31

اعلام برنامه‌های مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران

مدیر بخش بین‌الملل سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اعلام برنامه‌های مهمان ویژه نمایشگاه، از حضور معاون وزیر فرهنگ کشور چین در مراسم افتتاحیه خبر داد.
مدیر بخش بین‌الملل سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اعلام برنامه‌های مهمان ویژه نمایشگاه، از حضور معاون وزیر فرهنگ کشور چین در مراسم افتتاحیه خبر داد.

اعلام برنامه‌های مهمان ویژه <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>نمایشگاه <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'> کتاب
</a> تهران
</a>

به نقل از ستاد خبری سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، احمد شاکری با اشاره به حضور مقامات چین ی در افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران گفت: طبق اعلام طرف چین ی هیاتی در سطح معاون وزیر با همراهان در برنامه افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران حضور خواهد داشت و از غرفه این کشور بازدید خواهد کرد.

او افزود: پس از حضور کشورمان در نمایشگاه کتاب پکن به‌عنوان مهمان ویژه، امسال غرفه چین به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران میزبان ۴۰۰۰ عنوان کتاب از بیش از ۷۸ ناشر چین ی است. همچنین ۱۰ نویسنده، مترجم و تصویرگر در این غرفه حضور خواهند داشت و نزدیک به ۳۰ برنامه نیز از سوی این کشور در نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد شد.

مدیر بخش بین‌الملل سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با اشاره به برنامه‌های کشور چین به عنوان میهمان سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: تعدادی از این برنامه‌ها در سرای اهل قلم نمایشگاه کتاب تهران و دیگر برنامه‎ها در غرفه این کشور برگزار خواهد شد. همچنین تعدادی از برنامه‌های این کشور با هماهنگی خودشان در دانشگاه‌ برگزار خواهد بود.

شاکری درباره فعالیت‌های اجرایی در بخش بین‎‌الملل نیز گفت: حدود نیمی از غرفه‎سازی‌های این بخش تا به‌ امروز انجام شده است و ساخت غرفه مهمان ویژه نیز از ۲۵ فروردین‌ماه آغاز خواهد شد. همچنین روز دوم اردیبهشت‌ماه نشست خبری کشور چین به عنوان مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

او با اشاره به حضور کشورهای گوناگون در بخش بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران گفت: به طور مجموع در بخش ناشران خارجی و بین‌الملل نمایشگاه کتاب تهران نمایندگانی از حدود ۳۰ کشور جهان به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم حضور خواهند یافت. کشورهایی نظیر چین (مهمان ویژه)، ژاپن، آلمان، هند، اتریش، کره جنوبی، روسیه، سوریه، افغانستان، عمان، صربستان، قطر، ارمنستان، لبنان و ... ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

مدیر بخش بین‌الملل سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در پایان خاطرنشان کرد: تعداد ۱۰ بورسیه که شامل نمایندگان نمایشگاه‌های کتاب گوناگون، ناشران، نویسندگان و چهره‌های شاخص فرهنگی می‌شوند نیز در نمایشگاه حضور دارند.

سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ ۴ تا ۱۴ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618015

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها