پنجشنبه 1398/01/29

کار دشوار پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی باید در سومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان برود که سه امتیاز آن اهمیت بالایی برای شاگردان برانکو دارد.
تیم فوتبال پرسپولیس ایران قرار است فردا (سه‌شنبه) در سومین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم الاهلی عربستان برود. به دلیل اینکه حریف پرسپولیس از کشور عربستان است، این بازی طبق روال سال‌های گذشته در کشور ثالث و این بار در امارات برگزار می‌شود.

شاگردان برانکو تا اینجا تنها یک امتیاز کسب کرده‌اند و در رتبه چهارم گروه چهارم این رقابت‌ها قرار دارند. این در حالی است که پرسپولیس به عنوان فینالیست فصل گذشته این مسابقات پا به میدان گذاشته و نتایج این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان دور از انتظار بوده است.

پرسپولیس ی‌ها بدون شک بازی سختی با الاهلی خواهند داشت. حریف عربستانی اصلا دست و پا بسته نیست و همین موضوع می‌تواند شاگردان برانکو را به دردسر بیندازد. این در حالی است که پرسپولیس به ۳ امتیاز این بازی احتیاج زیادی دارد و باید دید برنامه‌های برانکو برای رویارویی با الاهلی چیست.

در صورتی که پرسپولیس در این بازی ۳ امتیاز کامل را کسب نکند کارش برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا با وجود ۳ بازی باقی مانده به اما و اگر کشیده می‌شود و این موضوع برای صدرنشین لیگ برتر ایران اصلا نکته قابل قبولی نیست.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/618007

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها