شنبه 1398/01/31

مرگ پسربچه ۴ساله در رودخانه خرم‌آباد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد از سقوط یک مادر و فرزند به درون رودخانه خرم‌آباد خبر داد و گفت: در این حادثه پسر بچه ۴ ساله غرق شد.
معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد از سقوط یک مادر و فرزند به درون رودخانه خرم‌آباد خبر داد و گفت: در این حادثه پسر بچه ۴ ساله غرق شد.

محمد میرزایی مقدم ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز دهم فروردین ماه بعد از اطلاع خبری از طریق ستاد ۱۲۵، مبنی بر سقوط یک مادر و فرزند در منطقه کهریز خرم آباد به درون رودخانه، ‬سریعا نیروهای ما به محل اعزام شدند، اظهار داشت: یک کیلومتر پایین‌تر از محل سقوط مادر، پیکر وی از طریق پرسنل عملیاتی آتش نشانی خرم آباد و اهالی محل از آب گرفته شد و به بالا انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه حال این مادر خوب است، تصریح کرد: ‬دو کیلومتر پایین‌تر از محل سقوط نیز پیکر فرزند وی از آب گرفته شد که علی رغم انجام اقدامات پرسنل اورژانس احیا نشد و به دلیل غرق شدگی فوت کرد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با تاکید بر اینکه از مردم می‌خواهیم با توجه به شرایط آب و هوایی و خروشان بودن رودخانه از تردد در حاشیه رودخانه پرهیز کنند، افزود: نیروهای آتش نشانی با نصب بنبر، هشدار از طریق بلندگوهای خودروها، اعلام اخطاریه درب منازل و… به مردم هشدار داده که کسی در حاشیه رودخانه تردد نکند.

میرزایی مقدم با اشاره به اینکه ‬منازل حاشیه رودخانه خرم رود سریعاً تخلیه کنند چراکه احتمال ریزش دیواره و رانش زمین و رانش تپه‌های اطراف رودخانه را داریم، یادآور شد: بار دیگر تاکید می‌کنیم که به هیچ عنوان همشهریان عزیز و مسافران حاضر در شهر در حاشیه رودخانه تردد نکنند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617925

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها