شنبه 1398/01/31

مهران رجبی سوژه «آن سوی آبی‌ها» شد

در دهمین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «رخ» زندگی مهران رجبی در شبکه مستند روایت می‌شود.
در دهمین قسمت از مجموعه مستند تلویزیونی «رخ» زندگی مهران رجبی در شبکه مستند روایت می‌شود.

 قسمت دهم از مجموعه مستند پرتره «رخ» به تهیه‌کنندگی سیدمازیار هاشمی امروز با موضوع زندگی مهران رجبی روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

دهمین قسمت از این مجموعه که «آن سوی آبی ها» نام دارد، به نویسندگی و کارگردانی مهدی بوستان پرور ساخته شده و امروز ۹ فروردین ساعت ۱۵ پخش می‌شود. این قسمت به زندگی مهران رجبی هنرمند پیشکسوت می‌پردازد.

<a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>مهران رجبی</a> سوژه «آن سوی آبی‌ها» شد

او در این مستند گفت: یادم هست سال‌ها پیش به من ۱۵ هزار تومان بن کالا دادند آن موقع پیکان داشتم هر چی با آن بن توانستم خریدم تا جایی که دیگر توی ماشینم جای نشستن نبود.

این مجموعه در ١٧ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده و به زندگی و آثار هنرمندانی همچون حسن فتحی، سیروس الوند، ثریا قاسمی، همایون اسعدیان، بیژن بیرنگ، امین تارخ، سیروس گرجستانی، حبیب دهقان نسب، شهره سلطانی، سعید نیکپور، سیاوش طهمورث، میکائیل شهرستانی، احمد نجفی، جمشید گرگین، رضا بنفشه‌خواه، قاسم زارع و مهران رجبی می‌پردازد.

کارگردانی این مجموعه آثار را سهیل سلیمی، بهزاد خداویسی، مهدی زنگنه، شهره سلطانی، بهروز پناهنده، سعید عباسی، روح اله مهرابی، مهدی بوستان پرور و سیاوش گرجستانی بر عهده داشته‌اند.

مجموعه مستند پرتره «رخ» در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۵ به روی آنتن می‌رود و تکرار آن ساعت ۲۴ پخش خواهد شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617913

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها