سه شنبه 1397/12/28

اولین محموله گوسفند زنده از راه رسید/ ۶۰۰ هزار راس دام در راه ایران

عملیات تخلیه ٥٠ هزار راس دام از کشتی فله بر در بندر چابهار آغاز شده و طی دو تا سه روز آینده ادامه دارد.
اولین محموله گوسفند زنده از راه رسید/ ۶۰۰ هزار راس دام در راه ایران عملیات تخلیه ٥٠ هزار رأس دام زنده سبک و سنگین که شب گذشته با کشتی وارد بندر چابهار شده بود، از ساعت ٢ بامداد امروز آغاز شده است.این اولین محموله وارداتی دام زنده از طریق کشتی است.

به گفته مسئولان شرکت پشتیبانی امور دام این واردات از کشور رومانی انجام شده و عملیات تخلیه آن دو تا سه روز به طول می‌انجامد.دیروز حمید ورناصری، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه این واردات در راستای تنظیم بازار انجام می‌شود و تا متعادل شدن بازار ادامه دارد، گفت: تا پایان سال ٩٧ در مجموع ٩٠ هزار رأس دام زنده وارد کشور می‌شود.

عملیات تخلیه ٥٠ هزار رأس دام در بندر چابهار آغاز شده و طی دو تا سه روز آینده ادامه دارد.

محموله گوسفند زنده

در عین حال احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه عملیاتم تخلیه دام‌های رومانیایی از کشتی که شب گذشته در بندر چابهار پهلو گرفته است، اظهار داشت: واردات دام در راستای تنظیم بازار و ارائه خدمات بهتر به مردم از طریق دریا، زمین و هوا انجام می‌شود که اولین محموله دام وارداتی با کشتی دیروز وارد بندر چابهار شده است.

موهبتی با اشاره به اینکه این کشتی حامل حدود ۵۰ هزار رأس گوسفند است، افزود: دو کشتی دیگر نیز طی یک هفته آینده وارد کشور می‌شود و در مجموع برای واردات ۶۰۰ هزار راس دام زنده به کشور برنامه ریزی شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: با این واردات گوشت مورد نیاز مردم برای ایام نوروز و ماه رمضان تأمین می‌شود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617822

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها