سه شنبه 1397/12/28
AFC انتخاب کرد؛

بازیکن استقلال در جمع ۵ بازیکن برتر هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا

فرشید باقری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران که در دیدار با العین موفق به گلزنی شد در جمع ۵ بازیکن برتر هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
بازیکن استقلال در جمع ۵ بازیکن برتر هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه به پایان رسید و کنفدراسیون فوتبال آسیا طبق روال گذشته، در پایان این هفته بازیکنان برتر را انتخاب کرد.

طبق اعلام سایت AFC، عنوان برترین بازیکن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا به علا عباس مهاجم تیم الزورا عراق رسید که توانست در بازی با الوصل دو گل از پنج گل تیمش را به ثمر برساند. کنفدراسیون آسیا به این بازیکن نمره ۹.۹ داده است.

بعد از عباس، «شو ایتو» بازیکن تیم کاشیما، «ادگار» بازیکن تیم دائجو کره جنوبی و احمد جلال از تیم الزورا به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار دارند. همچنین فرشید باقری هافبک تیم استقلال که در دیدار با العین موفق به گلزنی شد، از AFC نمره ۹.۱ گرفته و در رده پنجم قرار دارد.

کیسوکه هوندا، شویا ناکاجیما و بغداد بونجاح هم بعد از باقری در رتبه‌های بعدی جای دارند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617817

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها