سه شنبه 1397/12/28

موافقت رهبر معظم انقلاب با پیشنهاد آملی لاریجانی: لازم می دانم، در پایان یک دوره پر تلاش در قوه قضاییه بار دیگر از شخص جنابعالی تشکر و قدردانی کن

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در پاسخ به نامه آملی لاریجانی در پیامی نوشتند که با پیشنهاد به حق جنابعالی موافقم و آن را می‌پذیرم.

آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در پاسخ به نامه آملی لاریجانی در پیامی نوشتند: لازم می‌دانم در پایان یک دوره پر تلاش و سرشار از اقدام و ابتکار در قوه قضاییه بار دیگر از شخص جنابعالی تشکر و قدردانی کنم.

به گزارش «انتخاب»، متن کامل پاسخ رهبر معظم انقلاب به نامه آیت الله آملی لاریجانی به شرح زیر است:

با سلام و تحیت و تبریک

با پیشنهاد به حق جنابعالی موافقم و آن را می‌پذیرم. لازم می‌دانم در پایان یک دوره پر تلاش و سرشار از اقدام و ابتکار در قوه قضاییه بار دیگر از شخص جنابعالی که بحمدالله با شایستگی‌های برجسته علمی و عملی و با مجاهدت فراوان، خدمات بزرگی به حوزه‌های مسئولیت خود تقدیم نمودید و نیز از همکاران صمیمی و مخلص که در مدیریت سنگین قوه قضاییه در کنار شما تلاش بی وقفه و ارزشمند کردند تشکر و قدردانی کنم و از خداوند متعال دوام توفیق در مسئولیت‌های تازه را برای شما از خداوند متعال مسئلت نمایم.

والسلام علیکم و رحمه الله

سید علی خامنه‌ای

۲ اسفند ۱۳۹۷


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617727

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها