سه شنبه 1397/12/28

دلخوشی این روزهای آبی‌پوشان؛ شفر و نیمکتی پر از بازیکن

  • کد خبر: ۶۱۷۶۹۳
  • تاریخ انتشار: ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۵ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
استقلال در لیگ هجدهم از تعداد بازیکن زیادی بهره می‌برد و شفر یک تیم روی نیمکت دارد
استقلال با تصمیم شفر یکی از بهترین و غنی ترین نیمکت های لیگ برتر را در اختیار دارد و سرمربی استقلال به اندازه ای بازیکن خوب دارد که چهره هایی مانند فرشاد محمدی مهر، روح الله باقری، میثم تیموری، مهدی قائدی و چند چهره دیگر در جمع ۱۹ نفره آنها حضور ندارد و البته بازیکنانی مانند طارق همام و علی کریمی نیز فعلا مصدوم هستند.

این بازیکنان نیمکت نشین این هفته ها برای تیم شفر نعمت هستند؛ سرمربی استقلال در کنار ایجاد فضای رقابتی در تمرینات که باعث می شود بازیکنان اصلی با انگیزه تر تمرین کنند و به دنبال پیشرفت خود برای حفظ جایگاه اصلی باشند، می تواند از آنها در دقایق حساس مسابقه و یا حتی دیدارهای کم اهمیت تر استفاده کند و نگران عملکرد تیمی خود نباشد.

شفر البته با اعتقاد به ترکیب چرخشی باعث شده تا بازیکنان نیمکت نشین انگیزه زیادی برای حضور در تمرینات داشته باشند زیرا می دانند که به زودی فرصت در اختیار آنها قرار می گیرد و می توانند خود را نشان دهند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617693

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها