چهارشنبه 1398/02/04

واکنش محسن رضایی به جنایت سربریدن کودک ۷ ساله /عکس

  • کد خبر: ۶۱۷۵۳۱
  • تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به جنایت سربریدن کودک ۷ ساله در عربستان واکنش نشان داد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به جنایت دردناک بریدن گلوی کودک ۷ ساله جلو چشمان مادرش واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد.

روز چهار شنبه هفته گذشته «زکریا بدر علی الجابر» هفت ساله که به همراه مادرش از منطقه «الأحساء» راهی زیارت مسجدالنبی در شهر مدینه منوره شده بود، در منطقه «حل التلال» با حمله مردی ناشناس مواجه شد. شخص مهاجم که برخی منابع رسمی از جمله روزنامه سبق، او را یک راننده روانی وهابی معرفی کرده‌اند، با شکستن شیشه ای در یک مغازه گلوی پسربچه را مقابل چشمان مادرش برید.

خبر این جنایت ضد بشری در کشور تحت حکومت آل‌سعود به صورت در جهان پخش شد و واکنش‌های محکوم کننده بسیار زیادی را به دنبال داشت. محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلت نظام نیز با اشاره به خباثت و مزدوری آل‌سعود این جنایت دردناک را محکوم کرد و در صفحه توییتر خود نوشت:

چهارشنبه، پس از غروب در منطقه « حل التلال» مدینه منوره، مردی حدودا ۴٠ ساله، کودکی ٧ ساله را با شیشه ای که از مغازه شکسته بود، در برابر چشمان مادرش سر برید. مادر دچار شوک عصبی شد و به کما رفت. قاتل، محاصره و دستگیر و به پلیس تحویل داده شد، اما پلیس سعودی تا کنون هیچ حرفی از تابعیت قاتل و علت قتل فاجعه بار کودک نزده است.

از دمشق تا ترکیه و مدینه، آتش جنایات آل‌سعود که زمانی به دست داعش در دمشق و بغداد، روزی با قتل فجیع خاشقچی در ترکیه و امروز با سربریدن کودکی معصوم در مدینه شعله ور می شود، سلسله ای از حوادث ضد بشری را رقم زده که در سرزمین های اسلام و با مرکزیت آل سعود از خباثت و مزدوری آنان برای دشمنان اسلام پرده بر می دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617531

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها