چهارشنبه 1398/02/04

حمایت یکی از مربیان لیگ برتری از کی‌روش

  • کد خبر: ۶۱۷۴۹۵
  • تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۳ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
محمدرضا مهاجری می گوید باز هم نشان دادیم که خوش استقبال و بد بدرقه هستیم.
رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال خوزستان که با پیروزی یک برصفر تیمش همراه بود، در نشست خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

بعد از 50 روز کار سخت بود

به استقلال خوزستان خسته نباشید می‌گویم. بعد از 50 روز تعطیلی مقابل حریفی که انتحاری بازی می‌کرد کار سخت بود. برایمان قابل پیش‌بینی بود که این تیم با تمام وجود و انرژی بازی می‌کند.

این پیروزی نویدبخش است

تجربه استقلال خوزستان را در پدیده داشتم. کار آنها بسیار سخت است. امروز شرایط لازم را برای بازی نداشتیم که دلیل این مسئله دوری طولانی مدت از مسابقات بود. این برد خیلی لذت داشت. توانستیم در شروع نیم فصل دوم 3 امتیاز خوب بگیریم و این مسئله نویدبخش خبری خوش برای مردم تبریز است.

نفرات خوبی از دست دادیم

وظیفه ما این است که تیم را آماده کنیم. از استقلال خوزستان شناخت زیادی نداشتیم و باید از دیدارهای تدارکاتی که این تیم انجام داده بود به شناخت می‌رسیدیم. یک گل زدیم و چند موقعیت خوب دیگر را هم داشتیم. روز به روز بهتر خواهیم شد. ما در نیم فصل سه بازیکن ارزشمندمان را از دست دادیم اما نفرات خوبی را هم جذب کردیم که قطعا در ادامه بهتر خواهند شد. استقلال خوزستان با همه بضاعت خود بازی کرد. پیروزی مقابل آنها بسیار سخت بود. ما شاهد آمادگی کافی از تیم‌مان بودیم.

خدا نکند با رفتن فولاد ورزشگاه غدیر رها شود

زمین چمن غدیر کیفیت لازم را نداشت. خدا نکند با رفتن  فولاد از این ورزشگاه وضعیت چمن خراب شود. به دلیل مشکل نور زمان بازی را تغییر دادند که این دلیل اصلی نیست و فکر می‌کنم دلیل دیگری باعث این کار شده که امیدوارم من اشتباه کنم. امیدواریم مسئولان شرایط زمین را بهبود را ببخشند. فوتبال خوزستان روی زمین است و این شرایط را سخت می‌کند. فوتبال خوزستان همیشه شاداب بوده است و آنها برای بازی خوب نیاز به زمین مناسب دارند.

در نیم فصل بازیکن گرفتن سخت است

این بهترین نفراتی بود که توانستیم بگیریم. در نیم فصل جذب بازیکن سخت است. سالاروند بازیکن شایسته‌ای است. او تازه به جمع ما اضافه شده و امیدواریم بازیکنان که تازه آمدند بتوانند روز به روز به شرایط بهتری برسند.

کی روش استاد بود ما مدرسه راهنمایی

وی در پاسخ به این سال که کارلوس کی‌روش مقابل دست‌های پشت پرده ایستاد و آیا ما مربی با این معیار در فوتبال ایران نیاز داریم، گفت: سوال شما دو قسمت دارد یک بخش مربوط به مبارزه با فساد است که در مورد آن  باید با مستندات صحبت کرد و من چون چیزی در اختیار ندارم به آن بخش کاری ندارم. در مورد مبحث فنی باید بگویم‌ کی‌روش توانست به فوتبال ما هویت بدهد و در راه خودش مبارزه کنند. بازیکنان بزرگی در تیم ملی ما بودند که ما فکر می‌کردیم اگر نباشند به  مشکل می‌خور‌یم اما او پای همه چیز ایستاد و آن کاری که فکر می‌کرد درست است را انجام داد سطح کی‌روش از فوتبال ما بالاتر است. ما استاد دانشگاه را به مدرسه راهنمایی آوردیم.

من نمی توانم در شهر خودم هشت سال بمانم

بازی‌های تدارکاتی ما با چه تیم‌هایی بود؟ نگاه کنید چه چطور کار را پیش می‌بردیم؟ البته او هم ایراد داشت اما از کی‌روش نتوانستیم خوب استفاده کنیم. او همیشه در ذهنش دشمن‌هایی داشت که به مبارزه با آنها می‌پرداخت. اگر ما برنامه ریزی بهتری داشتیم می‌توانستم در جام جهانی صعود کنیم و در جام ملت‌ها قهرمان شویم. در کل خوش استقبال و بد بدرقه هستیم. من به عنوان مربی نمی‌توانم هشت سال در شهر خودم دوام بیاورم اما او با همه نا ملایمتی‌ها در این مدت دوام آورد. باید از او بیشتر استفاده می‌کردیم ولی ما نتوانستیم از او استفاده کنیم.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617495

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها