پنجشنبه 1398/01/29

برانکو، بشار و سروش را با هم بازی نمی‌دهد!

  • کد خبر: ۶۱۷۴۸۹
  • تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
غیبت هافبک عراقی پرسپولیس و عدم بازگشت به تمرینات به رغم حذف تیم ملی عراق، کاسه صبر برانکو را لبریز کرد.
برانکو اعتقاد ویژه‌ای به بشار رسن دارد. او در مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی و قبل از جام ملت‌های آسیا رسماً اعلام کرد قصد دارد در نیم‌فصل دوم بشار رسن و سروش رفیعی را همزمان بازی بدهد.
مرد کروات، محسن مسلمان با ۱۰ پاس گل را به خاطر بشار رسن رد کرد. برانکو بار‌ها و بار‌ها از مدیران پرسپولیس خواست که هرچه زودتر قرارداد هافبک عراقی را تمدید کنند. اتفاقی که هنوز نیفتاده است. اما غیبت بشار رسن و عدم بازگشت به تمرینات پرسپولیس به رغم حذف تیم ملی عراق، کاسه صبر برانکو را لبریز کرد تا با ناراحتی بگوید: «بازگشت رسن برایم مهم نیست!» شاید اگر این اتفاق در نیم‌فصل اول می‌افتاد برانکو کوتاه می‌آمد، ولی در حال حاضر دست مرد کروات بازتر شده است.
در خط میانی ترافیک بازیکن وجود دارد. سرمربی پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا، محسن ربیع‌خواه، احمد نوراللهی، امید عالیشاه و سیامک نعمتی را داشت که مهدی شریفی، مهدی ترابی و به ویژه سروش رفیعی هم به این جمع اضافه شده‌اند؛ بنابراین روی نیمکت نشاندن بشار رسن مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نمی‌کند. چه بسا رفتار غیرحرفه‌ای بشار رسن (به هر دلیل) یک جوری خیال برانکو را برای سپردن پست هافبک تهاجمی و بازیساز پرسپولیس به سروش رفیعی راحت‌تر کرده باشد.
برانکو می‌تواند با روی نیمکت نشاندن رسن به نوعی او را جریمه کند ضمن آن‌که این اقدام و تحت فشار قرار دادن بشار شاید این هافبک عراقی را برای تمدید قراردادش مجاب کند. شاید!

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617489

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها