پنجشنبه 1398/01/29

«اروه رنار» در آستانه هدایت تیم ملی امارات

  • کد خبر: ۶۱۷۴۸۰
  • تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش که از وی به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت ایران یاد می‌شد، به نیمکت تیم امارات نزدیک شده است.
تیم ملی فوتبال امارات در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا مقابل قطر با ۴ گل شکست خورد و از دور این مسابقات کنار رفت. آلبرتو زاکرونی سرمربی امارات بعد از این مسابقات کناره گیری‌اش از سرمربیگری امارات را اعلام کرد.

بعضی از خبرنگاران امارات امروز مدعی شدند اروه رنار سرمربی تیم ملی فوتبال مراکش مذاکراتی با فدراسیون امارات داشته و باوجود داشتن قرارداد با مراکش، شانس نخست نشستن روی نیمکت امارات به جای زاکرونی است.

رنار که در تیم ملی فوتبال مراکش یکی از رقیبان کارلوس کی روش و تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه بود، دیدار تیم های ایران و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا را در ورزشگاه و در کنار بعضی از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران تماشا کرد؛ مسئله ای که گمانه زنی ها را نسبت به حضور این مربی روی نیمکت ایران شدت بخشیده بود.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617480

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها