پنجشنبه 1398/01/29

کی‌روش: پایان همین‌جاست/ به این سفر فوق‌العاده افتخار می‌کنم

  • کد خبر: ۶۱۷۴۴۲
  • تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
سرمربی تیم‌ملی ایران پس از پایان بازی مقابل ژاپن درباره عملکرد شاگردانش صحبت کرد.
تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا در برابر ژاپن با نتیجه 0-3 شکست خورد و از این مسابقات حذف شد. پس از پایان بازی، کارلوس کی‌روش درباره این رقابت حساس گفت: «درباره این بازی چیز زیادی ندارم بگویم. مهم‌ترین مطلب این بود که رقابت سختی را دیدیم تا لحظه ای که یک اشتباه مظلومانه، بازیکنان من منتظر تصمیم داور شده بودند. تیم من شکستی احساسی خورد و از آن لحظه فقط یک تیم در زمین بود؛ ژاپن. من به ژاپن تبریک می گویم. آنها لیاقت فینال را داشتند. من به بازیکنانم تبریک می‌گویم که با همه محدودیت ها تلاش کردند و جنگیدند.»

او در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد یا عذرخواهی برای گفتن ندارد، گفت: «صادقانه بگویم در ۸ سال گذشته همه آنچه باید اتفاق می افتاد را گفتم . فکر نمی کنم افراد زیادی باشند که بخواهند حرف‌هایم را بشنوند. به بچه هایم برای این سفر فوق العاده افتخار می کنم. واقعا لایق حضور در فینال بودند ولی فکر می کنم الان پایان اینجاست. من بسیار خوشحالم که آن طور می خواستم کار کردم. باید از هواداران ایران تشکر کنم که ۸ سال این تیم را در اختیار داشتم. آنها افتخار آفریدند و نظرات را جلب کردند و در سراسر جهان افتخار آفریدند. وقتی ما می بینیم باشگاه بیرون به آنها چنین توجهی دارند یک اتفاق بزرگ است. خیلی از افراد شاهد این هستند که بازیکنان آزادانه کارشان را انجام دادند.
یکبار دیگر از هواداران فوتبال ایران و کادرم و بازیکنانم تشکر می‌کنم.»
او تاکید کرد: «امیدوارم متوجه شده باشید؛ الان پایان همین جاست. من در راه خودم حرکت کردم و برایم مهم‌ترین چیز بود. از مردم ایران تشکر می کنم و این احساس را می کنم که عملکردم در دو جام جهانی برای مردم بود و این پیام را دادند که مردم ایران لیاقت این توجه را دارند.»


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617442

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها