چهارشنبه 1398/02/04

لامبورگینی هوراکان ایوو ۲۰۲۰ را ببینید

نقش فناوری در خودروی جدید لامبورگینی هوراکان ایوو 2020 به‌خوبی مشهود است.
این خودروی 261 هزار دلاری در مقایسه با مدل 2019 هوشمندتر طراحی‌شده و با توسعه موتور 10 سیلندری یک خودروی فوق مدرن را شاهد هستیم که کاربرپسندتر شده است. 

نمایشگر 8.4 اینچی لمسی برای سیستم جدید اینفوتینمنت تعریف‌شده که مجموعه‌ای از ابزارهای دیجیتال را در برگرفته تا راننده بتواند به‌خوبی خودرو را دیجیتالی مدیریت کند.

طراحی متفاوت تایر و استفاده از چرمی بی‌نظیر در داخل خودرو مثال‌زدنی است و خنک‌سازی موتور 16 درصد ارتقاءیافته و طراحان یک اسپلیتر جدید در قسمت پایین سپر جلو افزوده‌اند تا هوا به‌خوبی جریان پیدا کنند.

سیستم Apple CarPlay به‌صورت پیش‌فرض روی خودرو تعریف‌شده و در آینده نزدیک سیستم اندرویدی نیز افزوده خواهد شد. اپلیکیشن lamborghini Unica برنامه مخصوص لامبورگینی روی خودرو است که دسترسی وی آی پی را برای راننده فراهم می‌کند.

موتور 10 سیلندر به‌صورت 5.2 لیتر قدرتی معادل 640 اسب بخار و به مدد سوپاپ‌های تیتانیوم و اگزوز سبک‌تر 442 پوند گشتاور در 6500 دور در دقیقه تولید می‌کند.

این خودرو دوآل کلاج و 7 دنده تعریف‌شده است و صفر تا صد آن کمتر از 3 ثانیه است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617434

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها