چهارشنبه 1398/02/04

دستبند پلیس به دست‌های گُنده لات خرم آباد

  • کد خبر: ۶۱۷۳۲۰
  • تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری فردی که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود در پی شکایت یکی از شهروندان خبر داد.

محمد قاسم طرهانی،فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خرم آباد از دستگیری فردی که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان کرده بود در پی شکایت یکی از شهروندان خبر داد.

 محمد قاسم طرهانی گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با در دست داشتن یک تیغه قمه به واحد صنفی وی مراجعه و اقدام به عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت برای وی و همسایگان کرده موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 طرهانی اظهار داشت: با توجه به حساسیت موضوع، بلافاصله پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان پس از انجام کار اطلاعاتی و شناسایی فرد شرور، با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات برق آسا متهم مورد نظر را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده نیروی انتظامی خرم آباد با بیان این که، پلیس با تمام توان و اقتدار و با رعایت قانون در مقابل هرگونه شرارت و قانون شکنی خواهد ایستاد و اجازه عرض اندام به افراد شرور و قانون شکن نخواهد داد گفت: متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617320

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها