دوشنبه 1398/01/05

سرنوشت انصاری در انتظار سیدمجید حسینی؟!

  • کد خبر: ۶۱۷۳۱۸
  • تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۶ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
تیم ملی ایران دیروز در حالی برابر ویتنام صف‌آرایی کرد که در ترکیب ۱۱ نفره اثری از سیدمجید حسینی دیده نمی‌شد.
شاید علت اصلی نیمکت‌نشینی سیدمجید حسینی مقابل ویتنام  به بازی قبلی ایران با یمن برمی‌گشت. دیداری که ساده به نظر می‌رسید، اما نزدیک بود سیدمجید حسینی با تکل دو پا و خطرناک خود آن را به دردسری بزرگ برای تیم ایران تبدیل کند. همچنین حسینی جوان در تقابل با مهاجم یمن ضعف نشان داد و دروازه ایران به خطر افتاد و همین دو صحنه و اشتباه کافی بود که کارلوس کی‌روش، او را تعویض کند. خیلی‌ها تصور کردند پدیده ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه دچار مصدومیت شده، اما در ادامه مشخص شد تصمیم سرمربی تیم ملی برای تعویض سیدمجید حسینی فقط فنی بوده است. تعویض یک مدافع آن هم از دقیقه ۴۶ و به دلیلی غیر از مصدومیت اتفاقی است که یک بار دیگر هم تکرار شده است.

خاطرتان باشد در دیدار برگشت ایران و سوریه در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چنین اتفاقی در مورد محمد انصاری رخ داد. قبل از آن بازی کارلوس کی‌روش اعتقاد خاصی به سبک بازی محمد انصاری داشت. مرد پرتغالی دوست دارد در تیمش یک مدافع میانی چپ‌پا داشته باشد و همیشه هم از مدافع پرسپولیس تعریف و تمجید می‌کرد. کی‌روش در محافل خصوصی عنوان می‌کرد اگر می‌توانست در یکی، دو بازی تدارکاتی از محمد انصاری استفاده کند و تجربه‌اش را بالا ببرد در جام جهانی می‌تواند فیکس او را بازی بدهد. اما یکی، دو اشتباه در دیدار با سوریه کلک محمد انصاری را برای همیشه کند. انصاری هم مثل سیدمجید حسینی مدافع جوانی بود که با یک بازی متزلزل برای همیشه از لیست کارلوس کی‌روش خط خورد! حالا پرسش اینجاست؛ آیا سرنوشت محمد انصاری در انتظار سیدمجید حسینی خواهد بود؟

البته تفاوت سیدمجید حسینی با محمد انصاری در این است که اولاً در جام جهانی روسیه بازی‌های خوبی انجام داد و تجربه‌اندوزی کرد. دوم آن‌که سیدمجید حسینی لژیونر است و کارلوس کی‌روش هم اعتقاد خاصی به بازیکنانی دارد که در اروپا بازی می‌کنند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617318

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها