شنبه 1398/01/03
سلیمی در تشریح جلسه کمیسیون شوراها مطرح کرد؛

تصویب چند تبصره لایحه بودجه ۹۸

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در جلسه عصر امروز این کمیسیون چند تبصره از لایحه بودجه سال آینده مورد تصویب اعضای کمیسیون قرار گرفت.
تصویب چند تبصره لایحه بودجه ۹۸

اصغر سلیمی ، درباره جلسه عصر امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها اظهار داشت: دراین جلسه کلیات و تبصره های ارجاعی به این کمیسیون درباره لایحه بودجه سال ۹۸ مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در ابتدای جلسه بند د و ه تبصره ۱۲ بودجه به تصویب رسید که بر اساس بند د به منظور تکمیل و احداث مجتمع های اداری در شهرستان ها، استانداران موظفند پیشنهاد فروش ساختمان های ملکی و دستگاه های اجرایی مستقر در شهرستان های استان را با رعایت مقررات مربوط به شورای برنامه ریزی و توسعه استان ارائه و پس از تصویب، درآمد حاصله را به خزانه داری کل کشور واریز کنند.

سلیمی با اشاره به تصویب تبصره ۱۳ بودجه ۹۸ تصریح کرد: این تبصره مربوط به ردیف های درآمدی مدیریت بحران است که به تصویب نمایندگان رسید.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به تصویب بند و تبصره ۱۷ خاطرنشان کرد: مطابق با این تبصره سازمان ها و ارگان های غیردولتی به هر نحوی که از منابع عمومی دولت استفاده کنند، باید از تعرفه بخش دولتی تبعیت کنند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617274

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها