سه شنبه 1398/01/06

فردوسی‌پور: حنیف عمران‌زاده لهم کرد!

  • کد خبر: ۶۱۷۲۵۳
  • تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۱ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
عادل فردوسی پور اعتقاد دارد تیم ملی ایران پتانسیل قهرمانی در جام ملت های آسیا را دارد.
امروز تیم رسانه ورزش در دیداری خیریه به مصاف پیشکسوتان سرخابی رفت و در پایان این پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال بودند که توانستند از سد یاران عادل فردوسی پور بگذرند.

فردوسی پور در پایان این مسابقه در جمع خبرنگاران صحبت هایش را به این شکل و با شوخی آغاز کرد: با بچه ها صحبت کرده بودیم که بازی را نبریم. هر اتفاقی که می افتد در بین دو نیمه است، من نمی خواهم به اتفاقات پشت پرده اشاره کنم، قرار بود مساوی کنیم و گل چهارم را بیخودی زدند (با خنده).

وی افزود: یک ضربه در نیمه دوم زدم که نمی دانم نیما نکیسا چطور توپ را گرفت؟ در دوران اوجش هم اینطور نمی توانست بگیرد. اما به هر حال قسمت این بود.

عادل در ادامه به اعتراض سرخابی ها به داور نیز اشاره کرد و گفت: داور ۳ پنالتی برایشان گرفت، دیگر چه کار کند؟

مجری برنامه نود به برخوردش با عمران زاده اشاره و با نمایش جای مصدومیت، عنوان کرد: حنیف یک ضربه به آشیل پایم زد و لهم کرد! (با خنده)

فردوسی پور در خصوص جام ملت ها هم گفت: انشالله قهرمان می شویم، پتانسیلش را داریم. یمن و ویتنام آنقدر قوی نیستند که ما زیاد به آن ها گل بزنیم و بازیکنانمان آقای گل شوند، فقط قهرمان بشویم، آقای گل مهم نیست.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617253

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها