سه شنبه 1398/01/06

جزییات تصادف دانش‌آموزان تهرانی/ عکس

  • کد خبر: ۶۱۷۲۴۷
  • تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش تهران به تشریح شرایط مصدومان حادثه تصادف ون دانش آموزی پرداخت.
به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آموزش‌وپرورش، مسعود ثقفی مشاور مدیر کل و رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران، درباره حادثه تصادف سرویس دانش آموزی که امروز رخ داده است، اظهار داشت: حادثه مربوط به مدرسه اندیشه شاهد بوده است که طی آن خودرو ون سرویس مدرسه در خیابان خزانه تهران با یک دستگاه مینی‌بوس تصادف می‌کند.
او ادامه داد: از میان دانش‌آموزان محمد صادق نجفی و علی غفاری محصل پایه نهم و علی شایسته دانش‌آموز پایه هشتم به بیمارستان بهارلو منتقل شدند که شرایط جسمانی آن‌ها مناسب گزارش شده است. ۲ دانش آموز دیگر با نام‌های رضا سجادی و مهدی عزیزی نیز از پایه هشتم و نهم به علت شکستگی دست به بیمارستان هفتم تیر منتقل شدند که در حال حاضر مرخص شده‌اند.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران بیان کرد: عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران پس از اطلاع از وقوع حادثه در بیمارستان حاضر شده و از مصدومان عیادت کرد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617247

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها