دوشنبه 1397/12/27

جمع ۱۴ ستاره باری ۱۱ پست در بازی!

  • کد خبر: ۶۱۷۲۴۰
  • تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۴ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
هفته نامه دنیای ورزش تورنتو نوشت:کارلوس کی‌روش تقریبا در بازی با قطر ترکیب بازی های اولیه اش را رو کرد.
ترکیبی که به نظر می رسد برای بازی تیم جلوی یمن قطعی شده، حضور تیمی است که در جام جهانی بازی کرده. دیگر بازی بیرانوند در دروازه، پورعلی گنجی و مجید حسینی در قلب دفاع ، رامین رضاییان در سمت راست زمین و بازی احسان حاج صفی در بازی های ابتدایی در دفاع چپ قطعی به نظر می رسد. در نبود سعید عزت اللهی، کی روش باز امید را بازی می دهد و این بار به عکس جام جهانی او از دو هافبک دفاعی استفاده نمی کند و بازی کردن سامان قدوس  گزینه جدی تری است. در راست به دلیل عدم آمادگی کامل جهانبخش آچارفرانسه کریمه انصاری فرد است و چپ هم احتمالا طارمی. نکته اصلی اما دو گزینه وسط است که پشت سر سردار آزمون بازی می کنند.
جایی که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و البته وحید امیری نزدیک به ترکیب هستند. به نظر می رسد با آسیب دیدگی علی قلی زاده ، این بار دیگر ترکیب تیم ملی سورپرایز ویژه ندارد. بر خلاف جام جهانی های قبلی و جام ملتهای گذشته که کی‌روش از پولادی، آزمون ، طارمی، سعید عزت اللهی ، پورعلی گنجی  و مجید حسینی پدیده هایش بوده اند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617240

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها