دوشنبه 1397/12/27

کاخ سفید، لایحه بودجه دموکرات‌ها را رد کرد

کاخ سفید لایحه پیشنهادی بودجه دموکرات ها را برای از سرگیری کامل فعالیت دولت فدرال رد کرد.
کاخ سفید لایحه پیشنهادی بودجه دموکرات ها را برای از سرگیری کامل فعالیت دولت فدرال رد کرد.

کلاین کانوای( Kellyanne Conway) مشاور کاخ سفید در این رابطه گفت: "این لایحه سبب بازگشایی دولت و بخش امنیت داخلی کشور نمی شود. چگونه ما می توانیم در جهان درباره تامین مالی دولت فدرال صحبت کنیم و از موضوع امنیت ملی که وضعیت همه ما را امن می کند؛ صحبتی به میان نیاوریم؟ رئیس جمهور این کشور به کار خود برای رسیدن به اهدافش در رابطه با امنیت مرزی ادامه خواهد داد و شما می توانید هر چیزی را که می خواهید بگوئید، می توانید آن را در یک کلمه چهار حرفی بنویسید. نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان می تواند همه چیز را نادیده بگیرد. دیروز آنها به صراحت و بسیار بی ادبانه با وزیر امنیت داخلی ما، مدیر گمرک ما و گشت مرزی و مدیر ما در امر مهاجرت رفتار کردند.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید: او (پلوسی) امکان استیضاح رییس جمهور را رد نکرده است. آیا می خواهید به این اقدام وی پاسخ دهید آیا این موضوع شما را نگران نکرده است، آیا این موضوع رئیس جمهور را نگران نکرده است؟ گفت:نه، این موضوع رئیس جمهور را نگران نکرده است.بدیهی است که او(پلوسی) دیروز به اینجا آمد اما درباره موضوع امنیت مرزی جدی نبود. بنابراین این موضوع من را متعجب نمی کند اما او باید از روز نخست در جهت منافع کشور عمل کند و فردی وطن پرست باشد. این اقدام وی بسیار بد است چون که ما به یک دموکراسی به طور کامل موثر نیازمندیم. او دارای یک اکثریت بسیار شکننده است، و برخی از نمایندگان چپ گرا آماده هستند که در برابر تغییرات قانونی وی وارد عمل شوند. او حتی تا این اواخر مطمئن نبود که قرار است رییس مجلس نمایندگان شود زیرا تا همین اواخر بسیاری از نمایندگان ضد او بودند.

این مقام کاخ سفید تصریح کرد: بنابراین، او (پلوسی) اکثریت نسبتا شکننده ای را در اختیار دارد و باید برای مقابله با این وضعیت به نمایندگان هر دو حزب توجه لازم را داشته باشد تا بتواند بر سر مسایل مختلف به توافق برسد. امیدواریم که اینگونه شود. اما او همچنین باید به این موضوع توجه کند که 33 عضو جدیدی که وارد مجلس نمایندگان می شوند از مناطقی رای آورده اند که ترامپ در آنها برنده شده است و این مناطق از لحاظ سنتی در اختیار جمهوری خواهان بوده است بنابراین او باید با نمایندگان هر دو حزب تعامل کند. به نظرم این تاسف آور است که رییس مجلس نمایندگان درباره استیضاح و اعلام جرم در زمانی که رییس جمهور درباره امنیت مرزی و زیرساخت حرف می زند، صحبت کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617239

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها