دوشنبه 1397/12/27

مکانیسم‌فوق العاده برای فروش استقلال‌وپرسپولیس

  • کد خبر: ۶۱۷۲۳۳
  • تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۳ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
استقلال و پرسپولیس را قرار است بفروشند؟ کلی آدم می گویند نه اما کارگروه هایی راه افتادند که ادعا دارند چنین اتفاقی می افتد.
 اگرچه این روزها با جنجالی شدن پرونده واگذاری شرکت هایی مثل نیشکر هفت تپه، ماشین سازی تبریز و آلومینیوم هرمزگان که به دلیل عدم توانایی اداره این کارخانه ها توسط مالکان‌شان، ورشکسته و تعطیل شدند یا ماجرای واگذاری صوری یک کشتارگاه به مدیر پیشین بورس، نگاه ها به واگذاری را خیلی ناامیدانه تر از قبل کرده است، وزارت ورزش از ترس استیضاح وزیرش دنبال تحقق ادعای واگذاری استقلال و پرسپولیس است.
سازمان خصوصی سازی همین حالا با صفی از مشتریان بدون اهلیت همیشگی روبرو شده است اما نمی خواهد این بار باز با آنها تنها بماند. آخرین فرمول خرد کردم بلوک های واگذاری است و یعنی همه سهام به یک گروه واگذار نمی شود. مثلا ۴ بلوک سهام ۲۵ درصدی که هر کسی بیشتر از این نمی تواند بخرد تا تیم دست یک نفر نیفتد و چالش ساز نشود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617233

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها