دوشنبه 1397/12/27

بازیکن پرسپولیس پیشنهاد ریزه اسپور ترکیه را رد کرد

  • کد خبر: ۶۱۷۲۲۱
  • تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۵:۴۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
علی علیپور حاضر نشد تا در لیگ ترکیه توپ بزند.

باشگاه ریزه اسپور ترکیه خواهان به خدمت گرفتن علی علیپور مهاجم پرسپولیس شده است.علیپور در مصاحبه ای عنوان کرده است که به هیچ قیمتی نمی‌خواهد از پرسپولیس جدا شود.

مبلغ پیشنهادی ریزه اسپور  به مهاجم جوان پرسپولیس قابل توجه بوده اما علیپور در دو مرحله به پیغام باشگاه ریزه اسپور پاسخ منفی داده است.

این باشگاه برای نیم فصل پیشنهاد قرارداد 400 هزار یورویی را داده است و همچنین قرارداد فصل آینده او 700 هزار یورو خواهد بود، به این ترتیب مجموعا برای یک و نیم فصل مبلغ یک میلیون و 100 هزار یورو را مطرح کرده است.

گفته می شود در توافق باشگاه ریزه اسپور با پرسپولیس برای بخشش جریمه این باشگاه در ماجرای انتقال طارمی شرطی برای انتقال یکی از مهاجمان پرسپولیس پس از باز شدن پنجره نقل و انتقلات مطرح شده که صحت ندارد.

یکی از افرادی که در جلسه رییس ریزه اسپور با یکی از مقامات سابق سفارت ایران حضور داشته تاکید کرده در این جلسه هیچ صحبتی از تعهد پرسپولیس برای انتقال مهاجمش نشد و رییس باشگاه ریزه اسپور هم صحبتی مبنی بر شکایت از پرسپولیس در صورت عدم انتقال مهاجمش نداشته است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617221

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها