شنبه 1398/01/03

تذکر نماینده تهران به وزیر صنعت درباره ایران خودرو

نماینده مردم تهران به وزیر صنعت لزوم نظارت بیشتر بر بازار خودرو را متذکر شد، چرا علی‌رغم عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی شرکت ایران خودرو در موعد مقرر این شرکت اقدام به ثبت‌نام و تحویل فوری خودرو کرده است.

تذکرات کتبی نمایندگان و مسئولان اجرایی کشور در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه 2 دی 97) توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است. 

ابوالفضل سروش نماینده مردم تهران به وزیر صنعت لزوم نظارت بیشتر بر بازار خودرو را متذکر شد، چرا علی‌رغم عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی شرکت ایران خودرو در موعد مقرر این شرکت اقدام به ثبت‌نام و تحویل فوری خودرو کرده است. 

علی کرد نماینده مردم میرجاوه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که چرا دختران کودک زاهدانی معصوم و بی‌دفاع به علت بی‌مدیریتی شما در آتش سوختند؟

 علی‌محمد شاعری نماینده مردم بهشهر در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که چرا نظام رتبه‌بندی معلمان را اجرا نکرده و نسبت به تعیین تکلیف نیروهای حق‌التدریس پیش‌ دبستانی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی اقدام نمی‌کنید؟

محمدرضا امیرحسن‌خانی نماینده مردم طبس در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار دستور فوری برای تخصیص مرحله دوم وام‌های اشتغال پایدار روستایی شد. 


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617120

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها