دوشنبه 1397/12/27

در رقابت‌های وزنه‌برداری قطر کاپ اتفاق می‌افتد؛ ایران و رژیم اشغالگر روی یک تخته!

  • کد خبر: ۶۱۷۰۶۰
  • تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبر آنلاین
  • گروه خبر: ورزشی
با اعلام استارت لیست رقابت‌های قطر کاپ و حضور نماینده رژیم صهیونستی در این مسابقات با سه وزنه بردار، حالا باید با نگرانی نتایج پنجمین دوره قطر کاپ را رصد کنیم.
در رقابت‌های وزنه‌برداری قطر کاپ اتفاق می‌افتد؛ ایران و رژیم اشغالگر روی یک تخته! از بد ماجرا در دو وزن از سه وزنی که نمایندگان کشورمان حضور دارند، وزنه برداران اسرائیلی هم هستند و نمایندگان کشورمان و رژیم صهیونیستی باید روی یک تخته با هم رقات کنند. البته همیشه این بحث مطرح است که چون در رشته وزنه برداری هر شخص باید وزنه های انتخابی خودش را بزد و حریف اصلی اش همان وزنه ها هستند، منعی برای رقابت یک وزنه بردار ایرانی با یک وزنه بردار رژیم اشغالگر قدس وجود ندارد، اما اشکال کار زمانیست که وزنه بردار اسرائیلی شانس ایستادن روی سکو را پیدا کند. در این صورت وزنه بردار ما مجبور است عمدا وزنه هایش را بیاندازد تا مجبور نشود با حریف اسرائیلی بروی سکو برود. به این ترتیب مربیان تیم ملی در اوزان 96 و 109+ کیلوگرم، شاید مجبور باشند قبل از انتخاب وزنه های خودشان، انتخاب وزنه های حریف اسرائیلی را رصد کنند. کوچکترین اشتباهی در این زمینه می تواند فدراسیون وزنه برداری را با یک مشکل بزرگ و دردسرساز روبرو کند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/617060

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها