شنبه 1398/01/03

۷۵۲ صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در استان کرمان مشغول فعالیت هستند

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کرمان، مهندس فلاح به اهمیت توزیع گاز در استان اشاره کرد و گفت: پیشانی کار ما توزیع و ارائه خدمات به هموطنان است، لذا باید ارتباط با مشترکین در بالاترین سطح خود باشد و در همه بخش ها خدمات خوب به همه ذینفعان ارائه دهیم.
۷۵۲ صنعت کوچک و بزرگ وابسته به گاز در <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>استان کرمان </a> مشغول فعالیت هستند

استان کرمان ، مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان در رابطه با نیروگاه های تولید برق استان گفت که این نیروگاه ها بیشترین سهم مصرف را به خود اختصاص می دهند و همچنین صنایع فولاد سراسر استان، که این استان را به قطب فولاد کشور تبدیل نموده اند از جمله بیشترین مصرف کنندگان گاز طبیعی می باشند که با وجود برخورداری از نعمت گاز طبیعی و زیر ساخت هایی که انجام شده، شاهد صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بهبود محیط‌زیست از طریق حذف انتشار آلاینده های سوخت‌های فسیلی بوده‌ایم.

این شرکت در ارتباط با ایستگاه‌های CNG نیز تلاش کرده تا در اکثر نقاط استان، گازرسانی به این ایستگاه‌ها را محقق کند و در همین راستا تاکنون گازرسانی به ۷۶ ایستگاه CNG اجرا شده است و با برخورداری شهرستان های جیرفت، نرماشیر و فهرج از نعمت گاز طبیعی که در روزهای آینده کار اجرایی آنها به پایان می رسد و خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید می باشد، قسمت های جنوبی و جنوب شرقی استان هم مستعد نصب تعداد بیشتری از این نوع جایگاه ها می شود.

منوچهر فلاح افزود: با گازرسانی به صنایع کوچک و بزرگ و تقویت زیرساخت‌های موجود، شاهد رونق هرچه بیشتر صنایع و درنتیجه شکوفایی اقتصاد استان خواهیم بود.در حال حاضر ۷۵۲ صنعت وابسته به گاز در این استان مشغول فعالیت می باشند که با توسعه گازرسانی در جنوب و شرق استان، این تعداد رشد چشمگیری را پیش رو دارد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/616904

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها