دوشنبه 1398/01/05

معاون وزیر آموزش و پرورش وارد زاهدان شد

  • کد خبر: ۶۱۶۴۸۵
  • تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش به عنوان نماینده وزیر به منظور رسیدگی به حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه غیر انتفاعی وارد زاهدان شد.
 علی مرادی اظهار داشت: معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی و خانواده وزارت آموزش و پرورش با دستور وزیر آموزش و پرورش برای بررسی حادثه مدرسه اسوه حسنه و ابراز همدردی با خانواده های داغدیده این حادثه وارد زاهدان شد.

وی افزود: در پی حادثه آتش سوزی صبح امروز در این مدرسه غیر دولتی تاکنون 2 نفر ار دانش آموزان پایه اول آن متاسفانه جان خود را از دست داده اند و دو نفر دیگر از مصدومان این حادثه با درصد سوختگی بالا در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

پیش از این نماینده وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و فوق تخصص جراحی پلاستیک با سفر به زاهدان بر بستر دانش آموزان حادثه دیده حاضر شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/616485

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها