سه شنبه 1398/01/06

کلاهبردار و جاعل حرفه‌ای توسط پلیس فرودگاه به دام افتاد

  • کد خبر: ۶۱۶۳۲۷
  • تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳ ق.ظ
  • مرجع خبر: افکارنیوز
  • گروه خبر: حوادث
سردار حسن مهری از دستگیری کلاهبردار و جاعل حرفه‌ای توسط عوامل انتظامی این پلیس خبر داد.
کلاهبردار و جاعل حرفه‌ای توسط پلیس فرودگاه به دام افتاد

سردار حسن مهری از دستگیری یک کلاهبردار و جاعل حرفه‌ای توسط عوامل پلیس فرودگاه  مهرآباد خبر داد و اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان از فردی که تحت پوشش  شرکت ارائه خدمات هوایی و مسافرتی فعالیت می‌کرد، موضوع در  دستور کار پلیس  قرار گرفت.

وی افزود: این فرد با سوء استفاده از نام یک شرکت منحل شده و با جعل اسناد مدعی بود که برای برخی متقاضیان می‌تواند فرآیند صدور ویزا را پیگیری و دنبال کند.

رئیس پلیس فرودگاه ‌های کشور عنوان کرد: متهم برای صدور ویزا، از مال باختگان علاوه بر دریافت مبالغ هنگفت، مدارک هویتی و تحصیلی و ... را نیز اخذ می‌کرد به طوری که از محل اختفای این فرد ۱۵۰ گذرنامه کشف شد.

سردار مهری یادآور شد: این فرد ۳۰۰ شاکی دارد و در مجموع یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده است.

وی در توصیه و هشدار به شهروندان خاطر نشان کرد: چنانچه کسی خواهان مسافرت به خارج از کشور است باید موضوع را از فرایند قانونی طی کند و شهروندان عزیز حتما به شرکت‌های معتبر و دارای مجوز برای دریافت خدمات مسافرتی مراجعه کنند.

رئیس پلیس فرودگاه ‌های کشور در بخش دیگری از سخنان خود در تشریح عملکرد این پلیس و کشف طلای قاچاق عنوان کرد: با هوشیاری عوامل انتظامی پلیس فرودگاه ‌های کشور از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان طلای قاچاق از برخی مسافران کشف شده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/616327

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها