دوشنبه 1398/01/05

کشف بسته پُستی لواشک با طعم تریاک حین قاچاق به کانادا

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از شناسایی و دستگیری متهمی خبر داد که قصد قاچاق تریاک در پوشش بسته‌های پستی به کشور کانادا را داشت.
کشف بسته پُستی لواشک با طعم تریاک حین <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>    قاچاق
</a> به کانادا

سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ گفت: پس از اعلام گزارش قاچاق موادمخدر در پوشش بسته‌های پستی توسط کارکنان حراست یکی از مراکز پست تهران بزرگ، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل شد و رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه فردی قصد قاچاق ماده مخدر تریاک در پوشش بسته پستی و انتقال آن به کشور کانادا را داشت، گفت: با هوشیاری ماموران حراست یکی از اداره‌های پست پایتخت، مقدار ۲۱۰ گرم تریاک کشف شد.

او افزود: با بازخوانی آدرس فرستنده بسته پستی که بر روی آن درج شده بود، مأموران پلیس با هماهنگی مقام قضایی به منزل متهم رفته و در غیاب وی و در حضور همسرش به بازرسی از منزل متهم اقدام کردند و مقدار ۸ کیلوگرم شیره تریاک در پوشش بسته‌های لواشک کشف شد.

پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب تصریح کرد: با همکای همسر متهم، مخفیگاه وی شناسایی و متهم پس از دو ساعت توسط پلیس دستگیر شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/616172

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها