دوشنبه 1398/01/05

کشف اسکناس‌های جعلی ۱۰ هزار تومانی از مخفی‌گاه تبهکاران

  • کد خبر: ۶۱۶۱۶۵
  • تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳ ق.ظ
  • مرجع خبر: میزان
  • گروه خبر: حوادث
رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ۵ نفره جاعلان اسکناس و سارقان لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: این متهمان به ۸۰ فقره جعل، سرقت لوازم داخلی خودرو و ... اعتراف کردند.


رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند ۵ نفره جاعلان اسکناس و سارقان لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: این متهمان به ۸۰ فقره جعل، سرقت لوازم داخلی خودرو و ... اعتراف کردند.

سرهنگ بهزاد اختیاری اظهار داشت: پرونده‌ای با موضوع سرقت لوازم داخل خودرو از کلانتری ۱۲۸ تهران نو به پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت ارجاع که در آن متهم به سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرده بود. این مقام انتظامی بیان داشت: در بازرسی از خودرو متهم علاوه بر کشف اموال مسروقه، ۱۲ دستگاه گوشی همراه، ۹ قطعه اسکناس جعلی ۵ هزار تومانی و تعدادی مدارک هویتی نیز کشف شد. وی با اشاره به اینکه در استعلام انجام شده، به دست آمد که خودرو سارق مسروقه بوده و دارای سابقه ثبت سرقت در استان قم است، ادامه داد: متهم ضمن اقرار به سرقت یک دستگاه خودرو سواری، اعتراف کرد که اسکناس جعلی توسط وی جعل نشده بلکه اسکناس‌های تقلبی را از یکی از دوستانش به نام "ح. خ" گرفته است. رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت گفت: تحقیقات پلیسی وارد مرحله بعدی شد و ماموران موفق شدند ضمن شناسایی مخفیگاه متهم دوم با هماهنگی مقام قضائی وی را دستگیر و در بازرسی از محل تعدادی لوازم خودرو مسروقه از قبیل: باند، ضبط و آمپلی فایر کشف که در نهایت وی به ۳۰ فقره سرقت لوازم داخل خودرو با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد. سرهنگ اختیاری تصریح کرد: متهم دوم در خصوص اسکناس‌های جعلی اظهار کرد که اسکناس‌ها توسط وی جعل نشده است بلکه آن‌ها را از ۲ تن از دوستانش گرفته و به اشخاص دیگر فروخته است. این مقام انتظامی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی، کارآگاهان این پایگاه موفق به شناسایی مخفیگاه جاعلان اسکناس‌های تقلبی در محدوده خیابان دماوند شدند، عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و با هماهنگی در یک عملیات ضربتی هر ۲ جاعل در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از آن محل، ۱۷ میلیون تومان اسکناس جعلی ۱۰ هزار تومانی، چندین فقره تراول چک جعلی، دستگاه چاپ اسکناس، دستگاه زرکوب، لپ تاپ و کاغذ‌های اسکناس کشف شد. وی خاطر نشان کرد: متهمان پس از تحقیقات کامل به ۸۰ فقره سرقت لوازم و محتویات خودرو، جعل و فروش اسکناس جعلی با همکاری یکدیگر اقرار کردند.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/616165

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها