شنبه 1398/01/31

مهمانانی که روی آنتن زنده تلویزیون قهر کردند!

برنامه‌های زنده تلویزیون از حساس‌ترین موقعیت‌ها برای مجری و مهمان است به همین دلیل سخت‌گیری های زیادی بر آن‌ها اعمال می‌شود.


برنامه‌های زنده تلویزیون از حساس‌ترین موقعیت‌ها برای مجری و مهمان است به همین دلیل سخت‌گیری های زیادی بر آن‌ها اعمال می‌شود. اما با وجود این سخت‌گیری‌ها باز هم اتفاقات غیرمنتظره رخ می‌دهد. قهر کردن مهمانان این برنامه‌ها هم از این اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی شده است. در این مطلب مروری بر قهرهای جالب در برنامه‌های زنده تلویزیون داریم.
جنجالی‌ترین قهر روی آنتن زنده
به طور حتم قهر مسعود فراستی در برابر آرش ظلی‌پور، جنجالی‌ترین قهر روی آنتن زنده تا بحال بوده است. مجری من و شما که موضوعات عجیب و غریبی از بدتیپ بودن تا دو بار ازدواج کردن مسعود فراستی را در برنامه مطرح کرد باعث شد تا سرانجام طاقت مهمان برنامه طاق شود و با عذرخواهی آنتن زنده را ترک کند.
این ویدئوی جنجالی را از اینجا مشاهده کنید.
دلخوری بازیگر طنز از رشیدپور
نصرالله رادش در اعتراض به کوتاهی زمان در برنامه حالا خورشید خطاب به رشیدپور گفت: مهمان دعوت کردید بعد ضایعش می‌کنید.
این ویدئو را از اینجا تماشا کنید.
پروفسوری که وسط برنامه زنده گذاشت و رفت!
چند سال پیش پروفسور کردوانی در حین پخش گفتگوی زنده از تلویزیون، استودیو برنامه را ترک کرد.
این ویدئو و توضیحات پروفسور کردوانی درباره علت این اقدام خود را از اینجا ببینید.
قهر «مهدی فخیم‌زاده» در برنامه زنده تلویزیونی
مهدی فخیم‌زاده در برنامه زنده «سینما دو» درباره بیانیه تهیه‌کنندگان پیرامون دستمزد بازیگران صحبت می‌کرد بعد از ارتباط تلفنی با لاله اسکندری و معطلی در استودیو با بیان این مطلب که چنین چیزی در برنامه نبوده، بعد از پخش آیتمی بدون خداحافظی برنامه را ترک کرد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615954

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها