دوشنبه 1398/01/05

مرگ دو پسر دبیرستانی بعد فرار از مدرسه

دو پسر جوان بعد فرار از مدرسه با تهیه قرص ترامادول و مصرف آن به استقبال مرگ رفتند.
دو پسر جوان بعد فرار از مدرسه با تهیه قرص ترامادول و مصرف آن به استقبال مرگ رفتند.

ساعت 11 صبح پنجشنبه (22 آذر ماه جاری) مأموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد شخص ناشناسی در پارکی در محدوده استحفاظی این کلانتری کشف شده است که جسد با دستور محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران برای تعیین هویت و بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت تااینکه حدود ساعت 14 همان روز، مأموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس مجدد با بازپرس ویژه قتل پایتخت اعلام کردند هویت متوفی کشف شده است.

بنابر اظهارات مأموران و تحقیقات اولیه، متوفی پسر هجده ساله دبیرستانی بود که روز پیش از کشف جسد (چهارشنبه 21 آذر) به همراه یکی از دوستانش از مدرسه فرار کرده بود.

متوفی همراه با دوستش پس از فرار از مدرسه اقدام به تهیه قرص ترامادول کرده، شب هنگام به پارکی در محدوده تهرانپارس رفته و هر دو قرص ترامادول مصرف کرده بودند.

دوست متوفی پس از این اقدام با وجود وخامت حال به نحوی از پارک خارج شده، با پدرش تماس گرفته و اعلام کرده بود که قرص مصرف کرده‌ است که در نهایت به بیمارستان لقمان انتقال یافته و نجات یافته بود.

اما متوفی شب را در پارک سپری کرده و جان خود را از دست داده بود که در نهایت صبح روز بعد جسد وی توسط شهروندان کشف شد.

در ادامه رسیدگی به این پرونده، پدر متوفی اعلام کرد که از دوست فرزندش شکایت دارد که با ثبت شکایت وی، تحقیقات درباره این پرونده و علت این اقدام مرگبار در دستور کار مأموران قرار گرفت.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615776

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها