دوشنبه 1398/01/05

مرگ دختر ۷ ساله در بازداشت پلیس مرزی آمریکا

یک دختر هفت ساله گواتمالایی چند ساعت بعد از بازداشت توسط پلیس گشت مرزی آمریکا به خاطر تشنگی و شوک روحی جان سپرد.
روزنامه واشنگتن پست گزارش داد یک دختر هفت ساله گواتمالایی چند ساعت بعد از بازداشت توسط پلیس گشت مرزی آمریکا به خاطر تشنگی و شوک روحی جان سپرد.

این دختر و پدرش توسط مقامات مهاجرت آمریکا در روز ششم دسامبر در نیومکزیکو و در میان ۱۶۳ نفر از افرادی بازداشت شدند که می‌خواستند خود را تحویل پلیس آمریکا بدهند.

این روزنامه نوشت مشکلات جسمی و روحی این دختر هفت ساله در ساعات ابتدایی روز هفتم دسامبر آغاز شد و مقامات اورژانس گفتند درجه حرارت بدن وی به حدود ۴۱ درجه رسید. وی به بیمارستان برده شد و در آنجا جان سپرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در حال اجرای مقررات سخت گیرانه مهاجرت به عنوان یکی از سیاست‌های اصلی ریاست جمهوری خویش است. تابستان امسال وی سیاست ”مدارای صفر" با مهاجران را آغاز کرد که منجر به جداسازی کودکان از والدینشان در مرز شد و اعتراض سراسری را در آمریکا برانگیخت. اجرای این سیاست تا حد زیادی متوقف شده است.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615611

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها