دوشنبه 1398/01/05

واژگونی اتوبوس در محور رفسنجان به انار ۳ کشته بجا گذاشت

رفسنجان - رئیس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی رفسنجان با اشاره به واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رفسنجان به انار، گفت: در این حادثه تلخ سه نفر کشته و پنج نفر مجروح شدند.
واژگونی اتوبوس در محور رفسنجان به انار ۳ کشته بجا گذاشت

سید محسن مرتضوی اظهار داشت: ساعت ۲۳ و ۳۷ دقیقه شب گذشته واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رفسنجان به انار در استان کرمان سه کشته و پنج مجروح بجا گذاشت.

وی با بیان اینکه این اتوبوس از ایرانشهر به مقصد اصفهان در حال حرکت بوده است، ابراز داشت: این اتوبوس در مجموع هشت مسافر داشت که حوالی روستای بیاض از توابع انار واژگون می شود.

مرتضوی بیان کرد: در این حادثه، دو سرنشین و راننده دارای سنین ۳۰، ۴۵ و ۵۰ ساله در دم کشته شدند و پنج مسافر نیز مجروح شدند.

به گفته رئیس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی رفسنجان مجروحان حادثه توسط آمبولانس پایگاههای احمدآباد، تقی آباد، بیاض، امام حسین (ع) و رفسنجان به بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) رفسنجان اعزام شدند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615547

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها