دوشنبه 1398/01/05

قاتل کبدی کار کرمانشاهی دستگیر شد

  • کد خبر: ۶۱۵۴۹۴
  • تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
فردی که اقدام به قتل یک ورزشکار رشته کبدی در کرمانشاه کرده بود، توسط پلیس آگاهی دستگیر شد.
سردار منوچهر امان‌اللهی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: به دنبال قتل جوان ورزشکار کرمانشاهی در تاریخ 19 مرداد امسال، شناسایی و دستگیری قاتل به صورت جدی در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. ---

وی ادامه داد: جستجو و کارهای اطلاعاتی برای دستگیری قاتل در این مدت ادامه داشت تا اینکه در نهایت فرد قاتل شب گذشته (21 آذر) با تلاش پلیس آگاهی استان در یکی از شهرهای استان البرز دستگیر و به کرمانشاه منتقل شد.

امان‌اللهی تصریح کرد: در بازجویی‌های ابتدایی، متهم صراحتا به قتل جوان کبدی کار اعتراف و انگیزه خود را نیز مسائل خانوادگی عنوان کرد. متهم به قتل، جوانی 34 ساله و سابقه دار است که سرانجام در دام قانون گرفتار شد.

وی تاکید کرد: پلیس با همه توان خود با چنین جرائمی قاطعانه برخورد و اجازه نمی‌دهد عده‌ای امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند. چنین افرادی که دست به اقدامات خشن نظیر قتل می‌زنند باید بدانند که دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود می‌رسد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615494

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها