دوشنبه 1398/01/05

ریزش آوار در زمین گودبرداری شده در زعفرانیه

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از ریزش آوار در زمین گودبرداری شده در زعفرانیه خبر داد و گفت: یک نفر زیر آوار گرفتار شده بود، که توسط آتش نشانان نجات یافت.
سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار از حادثه ریزش آوار در خیابان زعفرانیه خیابان «کوهپایه» خبر داد و افزود: این حادثه که در یک محل گودبرداری شده رخ داد، ساعت ۱۳:۴۷ ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد و بلافاصله ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: محل حادثه یک قطعه زمین گوبرداری شده به مساحت حدودا ۴۰۰ متر مربع بود، که حدود ۱۵ متر گودبرداری شده بود، که دیواره سنگیو خاکی ضلع شمالی و مشرف به این گوبرداری تخریب شد و داخل گود ریخت، که یکی از کارگان تا بالاتر از کمر و در وضعیت خطرناکی گرفتار شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اضافه کرد: کارگران قبل از رسیدن آتش نشانان سعی کردند، این فرد را خارج کنند، اما موفق نشدند و آتش نشانان پس از رسیدن با ایمن سازی محل اقدام به خاک برداری و آواربرداری کردند و این کارگر را زنده خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615371

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها