دوشنبه 1398/01/05

دستگیری 2 آدم‌ربا در کرمانشاه

  • کد خبر: ۶۱۵۲۸۵
  • تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۷ ق.ظ
  • مرجع خبر: ایسنا
  • گروه خبر: حوادث
گروگانگیری فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو آدم‌ربا که اقدام به ربودن فردی در شهر گیلانغرب کرده بودند، خبر داد.
دستگیری 2 آدم‌ربا در کرمانشاه سردار منوچهر امان اللهی اظهار کرد: حوالی ساعت 21 شب گذشته(چهارشنبه) یک دستگاه خودروی پژو پارس با دو سرنشین جلوی یکی از شهروندان را گرفته و به زور اقدام به سوار کردن او می‌کنند.

وی افزود: به دنبال اطلاع پلیس از این اقدام، ماموران پلیس سریعا وارد عمل شده و نسبت به شناسایی آدم ربایان و مخفیگاه آنها اقدام می‌کنند.

امان‌اللهی تصریح کرد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان در یکی از روستاهای ماهیدشت، ساعت 3 صبح امروز با هماهنگی مقام قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرکننده نسبت به دستگیری هر دو نفر و آزادی شخص ربایش شده اقدام شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان، یک قبضه سلاح نیز کشف شد. متهمان در بازجویی‌های مقدماتی علت این کار خود را اختلافات شخصی عنوان کردند.

امان اللهی از ادامه تحقیقات در این خصوص خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با ناامن کنندگان جامعه و آنهایی که دست به چنین اقداماتی می زنند، برخورد خواهد کرد.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/615285

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها