دوشنبه 1398/01/05

متهم به قتل زن جوان در جاسک دستگیر شد

  • کد خبر: ۶۱۴۹۲۴
  • تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱ ق.ظ
  • مرجع خبر: خبرآنلاین
  • گروه خبر: حوادث
فرمانده انتظامی نیکشهر از دستگیری قاتل زن جوان در شهرستان جاسک خبر داد.
متهم به <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>    قتل
</a> زن جوان در جاسک دستگیر شد

به نقل از پایگاه خبری پلیس، حمید نوری اظهار داشت: شانزدهم آذرماه در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در روستای «کوچینگ» شهرستان نیکشهر بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

فرمانده انتظامی نیکشهر افزود: در بررسی‌های میدانی در محل حادثه مشخص شد زنی ۲۳ ساله در پی مشاجره لفظی با شوهرش، توسط او با ۳ ضربه چاقو مجروح و هنگام انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

نوری گفت: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی با محرز شدن موضوع قتل با هماهنگی بازپرس ویژه قتل تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری عامل این جنایت که از شهرستان متواری شده بود، آغاز کردند.

فرمانده انتظامی نیکشهر ادامه داد: تیم رسیدگی کننده پرونده با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی متهم را در استان هرمزگان شناسایی و با کنترل نامحسوس او را صبح روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه هنگام تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان جاسک با یک دستگاه سواری مسافرکش دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم به قتل که جوانی ۲۴ ساله است در بازجوئی‌های اولیه به قتل همسرش در پی اختلافات خانوادگی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614924

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها