پنجشنبه 1397/12/02

آخرین وضعیت جسمانی پدر طبیعت ایران

مدیر بیمارستان بسکی گنبدکاووس گفت: پدر طبیعت ایران در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بسکی شهرستان گنبدکاووس بستری است و وضعیت عمومی دکتر بسکی رو به بهبودی است.

 آخرین وضعیت جسمانی <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>پدر طبیعت
</a> <a class='no-color' href='http://newsfa.ir/'>ایران 
</a>

بهناز بسکی درباره آخرین وضعیت درمانی پدر طبیعت ایران اظهارداشت: دکتر غلامعلی بسکی از ۱۶ آبان ماه امسال به علت مشکلات تنفسی در بیمارستان بسکی بستری و تحت نظر پزشکانی قرار دارد.

وی افزود: عضلات تنفسی پدر طبیعت دچار مشکل شده و تاکنون هیچ گونه عمل جراحی در این خصوص بر روی وی انجام نشده و اخبار درباره عمل جراحی وی در فضای مجازی و برخی کانال‌ها کذب است.

مدیرعامل موسسه سبزگامان بسکی درباره وضعیت جسمانی دکتر بسکی اظهارداشت: در حال حاضر وی تحت نظر پزشکی است و باید دید عضلات تنفسی چگونه عمل می‌کند و در حال حاضر نمی‌توان اظهارنظر خاصی کرد.

وی از مدیران برخی از کانال‌ها برای انتشار اخبار کذب و بی‌اساس در فضای مجازی گلایه کرد و گفت: خبرگزاری‌ها، خبرنگاران و مدیران کانال‌های فضای مجازی برای اطلاع از هرگونه خبر درباره پدر طبیعت می‌توانند با موسسه سبزگامان بسکی ارتباط برقرار کرده و اخبار مربوط به دکتر بسکی را از این طریق جویا شوند.

دکتر غلامعلی بسکی معروف به پدر طبیعت و محیط زیست ایران متولد بهمن ماه سال ۱۳۱۰ در سبزوار بوده و یکی از هواداران برجسته محیط زیست و گیاه‌خواری است.

دکتر بسکی در سال ۱۳۳۱ ازدواج کرد و اکنون چهار فرزند و ۶ نوه دارد، او در سال ۱۳۴۵ بیمارستان ی را در شهر گنبدکاووس تاسیس کرد.

پدر طبیعت ایران در سال ۱۳۴۹ سکونت در شهر را رها و در جنگل گلستان اقامت کرد و زندگی خود را وقف دفاع از محیط زیست و تبلیغ گیاه‌خواری کرد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614401

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها