پنجشنبه 1397/12/02

دستگیری جاعلان وکالتنامه تعویض پلاک خودرو

  • کد خبر: ۶۱۴۳۹۷
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۸ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایلنا
  • گروه خبر: گوناگون
رئیس پلیس راهور استان سمنان از دستگیری جاعلان وکالتنامه کاری برای تعویض پلاک خودروها در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ موسی بزرگی عصر امروز به خبرنگاران گفت: با دقت نظر مدیر فنی پلیس راهور شهرستان سمنان مستقر در مرکز تعویض پلاک، 6 مورد جعل وکالتنامه برای تعویض پلاک خودروهای مشکل‌دار توسط افراد سودجو در 2 ماه گذشته کشف و متخلفان به مراجع قانونی معرفی شدند.

وی درباره وکالتنامه های جعلی در مرکزهای تعویض پلاک گفت: متاسفانه یکی از مواردی که ممکن است مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار گیرد استفاده از وکالتنامه‌های جعلی و فاقد اصالت برای تعویض یا نقل و انتقال پلاک است. از همین رو هشدار ما به شهروندان بخصوص روزهای شلوغ که آمار مراجعه‌ها به مراکز تعویض پلاک افزایش می‌‌یابد این است تا جایی‌که ممکن است حتما خود برای انجام فرآیند تعویض و نقل و انتقال پلاک‌شان به این مراکز مراجعه کنند، چراکه شماره پلاک متعلق به فرد است و تا زمانی که این پلاک فعال باشد، کلیه جرایم مرتکب شده با این خودرو به‌نام صاحب پلاک ثبت شده و در مقابل آن مسئول است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614397

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها