شنبه 1397/11/27

آزادی یک گروگان در سراوان

  • کد خبر: ۶۱۴۳۶۸
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۹ ب.ظ
  • مرجع خبر: ایسنا
  • گروه خبر: حوادث
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رهایی گروگان جوان در کمتر از 2 ساعت از چنگال آدم ربایان در شهرستان سراوان خبر داد .
آزادی یک گروگان در سراوان

سردار محمد قنبری افزود: ساعت 14:32 روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره گروگان گیری در خیابان آزادی شهر سراوان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت . 

وی بیان کرد: در بررسی اظهارات شاهدان عینی در محل حادثه مشخص شد 2 سرنشین یک دستگاه پژو 405 جوانی 30 ساله را گروگان گرفته و به سرعت متواری شدند. 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: کارآگاهان زبده پلیس آگاهی شهرستان سراوان با استفاده از شیوه‌های نوین پلیسی، مخفیگاه متهمان را در کمتر از 2 ساعت از زمان گروگانگیری در حاشیه شهر سراوان شناسایی و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و گروگان را آزاد کردند. در بازجویی های اولیه متهمان علت و انگیزه این گروگان گیری اختلافات مالی اعلام کردند. 

وی با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا تاکید کرد: پلیس اجازه نخواهد داد مجرمان و مخلان نظم امنیت آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت هر گونه اقدام غیر قانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع خواهد شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614368

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها