پنجشنبه 1397/12/02

توقف الهلال در دربی حساس ریاض

  • کد خبر: ۶۱۴۳۵۲
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۲ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
دو تیم مطرح پایتخت عربستان در دربی مهم و سنتی خود امروز به تساوی رسیدند.
در چارچوب هفته دوازدهم رقابت های لیگ عربستان، امروز تیم های الهلال و النصر دربی شهر ریاض را مقابل هم برگزار کردند. این بازی که به میزبانی الهلال برگزار می شد، جدا از حساسیت معمول خود یک نبرد مهم برای صدرنشینی و جنگ قهرمانی عربستان محسوب می شد.

بازی امروز را تیم الهلال بهتر شروع کرد و ستاره خارجی این تیم یعنی بافیتمبی گومیس تا دقیقه 18 دو بار دروازه النصر را باز کرد. این بازی تا اواخر نیمه دوم با همین نتیجه دنبال می شد تا اینکه نوبت به خارجی های تیم میهمان رسید. در دقیقه 74 ژولیانو موفق شد اختلاف را به حداقل برساند و تنها چهار دقیقه بعد عبدالرزاق حمدالله مراکشی حساب کار را به تساوی کشاند.

نکته جالب درباره گل های تیم النصر اینکه هر دو گل روی پاس یکی دیگر از ستاره های خارجی یعنی نورالدین آمرابات به ثمر رسید.

در واپسین دقایق این بازی هم آندره کاریو، مهاجم پرویی الهلال که پاس گل اول این تیم را داده بود، از سوی داور آرژانتینی مسابقه اخراج شد.

با این تساوی الهلال با یک بازی کمتر کماکان در صدر جدول قرار دارد و 29 امتیازی است. پشت سر این تیم هم النصر ایستاده که 26 امتیاز دارد. البته الاهلی رده سومی این فرصت را خواهد داشت که با برتری در بازی امشب مقابل الرائد رتبه دوم را از چنگ النصر خارج کند.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614352

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها