چهارشنبه 1397/12/01

پاسخ دهباشی و ده‌نمکی به گاف دوباره محمود صادقی +عکس

  • کد خبر: ۶۱۴۳۵۰
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۳:۲۷ ب.ظ
  • مرجع خبر: خبر آنلاین
  • گروه خبر: سیاسی
نماینده مردم تهران که چند بار با اظهارنظرهای شتاب‌زده گاف‌های عجیب و غریبی داده بود، بار دیگر حاشیه‌ساز شد. او عکسی از پشت صحنه اخراجی‌ها را به‌جای حوادث کوی دانشگاه در سال۷۸ منتشر کرد!
پاسخ دهباشی و ده‌نمکی به گاف دوباره محمود صادقی +عکس

محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که چندین بار به‌دلیل شتاب‌زدگی، گاف‌های عجیب و غریبی در صفحات اجتماعی خود داده است، در آخرین اقدام خود عکس پشت صحنه یک فیلم را در توییتر و اینستاگرام خود منتشر کرده که حاوی اطلاعات نادرست است.

محمود صادقی  در صفحه شخصی خود به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو، ۳ تصویر منتشر کرد و نوشت: «گرامی باد شانزده آذر نماد جنبش دانشجویی برای صیانت از حریم دانشگاه در برابر دوگانه ی استبداد و استعمار» صادقی در این پست، عکس پشت صحنه فیلم اخراجی‌ها را به عنوان نماد جنبش دانشجویی منتشر کرده است!

حسین دهباشی پژوهشگر تاریخ، در توضیح گاف جدید آقای نماینده نوشته است: «جناب آقای دکتر صادقی سلام. روز دانشجو و بر شما نیز مبارک. در عین‌حال عنایت فرمایید که جز عکس شهیدان شریعت رضوی، قندچی و بزرگ‌نیا سایر تصاویر ربطی به یادداشت شما ندارند. یکی عکس آقای ده‌نمکی در پشت صحنه فیلم اخراجی‌ها، دیگری کوی دانشگاه در ۱۸تیر ۷۸ و آخری ۱۳ آبان ۵۷ است.»

مسعود ده‌نمکی هم پاسخ محمود صادقی را با زبانی تند داده است. او در بخش‌هایی از یادداشت اینستاگرامی خود نوشته: «ایران تنها کشوری است که مسئولین آن نقش اپوزیسیون و مخالف‌خوانی را خودشان بر عهده می‌گیرند. به تعبیری برای فریب مردم نقش سوپاپ اطمینان را بازی میکنند تا دهان ها را ببندند... در سواد رسانه‌ای و حقوقی ایشان همین بس که به فرموده بزرگترهایش برای پرت کردن حواس مردم از مطالبلات معیشتی عکس پشت صحنه اخراحی را به جای سال ۷۸ پست گذاشته...»


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614350

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها