پنجشنبه 1397/12/02

بررسی «زیست مؤمنانه در جهان امروز» از نگاه امام موسی صدر

نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» به همت کانون اندیشه جوان و با همکاری‌ موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می شود.
بررسی «زیست مؤمنانه در جهان امروز» از نگاه امام موسی صدر  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر ، نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» سومین نشست از سلسله نشست‌های همایش «بررسی و بازخوانی آراء و اندیشه های امام موسی صدر » است که اولین نشست آن با موضوع «بررسی شیوه نهادسازی و مدیریت تشکیلاتی امام موسی صدر»، ۲۹ مهرماه و دومین نشست با موضوع «از ملی گرایی تا جهان وطنی»، 27 آبان برگزار شد.

در نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» که روز چهارشنبه ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰ در سالن آمفی تئاتر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می شود، دکتر حسن محدثی و حجت الاسلام دکتر محمدرضا زائری به بررسی این موضوع خواهند پرداخت.

دکتر حسن محدثی جامعه شناس و استادیار دانشگاه آزاد اسلامی است. او همچنین مدیر جامعه شناسی دین ، در انجمن جامعه شناسی ایران است که پژوهش های بسیاری در حوزه جامعه شناسی دین و معرفت دارد.

حجت الاسلام دکتر محمدرضا زائری دارای دکترای علوم ادیان از دانشگاه قدیس یوسف بیروت و تحصیلات عالی حوزوی است. او مدیر مسئول و صاحب امتیاز ماهنامه خیمه است. از زائری کتاب­ها و مقالات متعددی در حوزه های مختلف دین ی و رسانه ای منتشر شده است که عناوین برخی از آنها عبارتند از: «حجاب بی حجاب»، «حجاب با حجاب»، «کتاب مقدس»، «سبک زندگی» و «خبرنگار بدون مرز».

حضور در این نشست برای همه علاقه‌مندان آزاد است. نشست «سید موسی صدر و زیست مؤمنانه در جهان امروز» روز چهارشنبه ۲۱ آذرماه ، ساعت ۱۴:۳۰ در تالار آمفی تئاتر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می شود.

لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614331

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها