چهارشنبه 1397/12/01

ساماندهی فضای فعلی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی ضرورت دارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به کمبود فضا با توجه به افزایش مراجعات در پزشکی قانونی استان، گفت: ساماندهی وضعیت فعلی بر اساس ظرفیت‌های قانونی و امکانات موجود ضرورت دارد.
ساماندهی فضای فعلی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی ضرورت دارد

 داود بهبودی در حاشیه بازدید از اداره کل پزشکی قانونی استان از تخصیص اعتبارات مناسب برای تجهیز بخش‌های فنی و کالبدی پزشکی قانونی استان در چند سال اخیر خبر داد و اظهار کرد: سازمان پزشکی قانونی از سال ۱۳۸۵ استانی شده و در آذربایجان ‎ شرقی نیز از آن زمان تاکنون وضعیت نسبتا مناسبی داشته است .

وی افزود: ساختمان جدید پزشکی قانونی اوایل سال ۱۳۹۰ به بهره ‎ برداری رسید و در آن مقطع برای راه ‎ اندازی آزمایشگاه ژنتیک و در سال ۹۵ نیز در جهت تکمیل تجهیزات این آزمایشگاه، اعتبارات مناسبی اختصاص یافت .

بهبودی بیان کرد: برای تجهیز آزمایشگاه سم شناسی سال گذشته نیز اعتبار پیش‌بینی شد اما به علت محدودیت‌های بودجه، تامین آن به سال‌های آتی موکول شد.

وی از تلاش و پیگیری سازمان مدیریت و برنامه ‎ ریزی استان برای انتخاب گزینه مناسب مکان اجرای پروژه سوله حوادث پزشکی قانونی با لحاظ مباحث پدافند غیرعامل و کارکرد مطلوب سوله خبر داد .

وی با اشاره به وظایف تخصصی، حساس و طاقت‌فرسای پرسنل پزشکی قانونی از تلاش آنان تقدیر و قدردانی نمود و اهتمام سازمان مدیریت و برنامه ‎ ریزی استان در تکمیل تجهیزات و ساماندهی فضاهای کالبدی را یادآور شد.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614313

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها