شنبه 1397/11/27

لیگ یک/ شیرازی‌ها دوباره مدعی شدند

  • کد خبر: ۶۱۴۳۰۹
  • تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۵ ب.ظ
  • مرجع خبر: ورزش سه
  • گروه خبر: ورزشی
تیم قشقایی شیراز از هفته شانزدهم مسابقات لیگ یک توانست با یک گل کارون اروند خرمشهر را شکست دهد و به دومین پیروزی پیاپی خود برسد.
لیگ یک/ شیرازی‌ها دوباره مدعی شدند

دقایقی پیش تیم قشقایی شیراز توانست از هفته شانردهم مسابقات لیگ یک در ورزشگاه پارس، کارون اروند خرمشهر را شکست دهد و به دومین پیروزی پیاپی خود برسد. تک گل قشقایی در این مسابقه را مرتضی سنجابکی در دقیقه 65 به ثمر رساند.


قشقایی که یکی از دو نماینده استان فارس در مسابقات لیگ یک است، مسابقات امسال را بسیار خوب شروع کرد و با مربیگری ابراهیم طالبی جر مدعیان صعود به لیگ برتر قرار گرفت. اما پس از بروز مشکلات برای طالبی و جدایی اش از قشقایی، این تیم در سراشیبی سقوط قرار گرفت و به میانه جدول سقوط کرد. حالا آن‌ها با مربیگری علی فروردین بار دیگر بر روی دور برد افتادند. شیرازی‌ها هفته گذشته توانستند خونه به خونه را در بابل با دو گل شکست دهند و حالا با پیروزی برابر شاگردان هومن افاضلی به دومین پیروزی پیاپی دست یافتند.


قشقایی شیراز در حال حاضر با 22 امتیاز و یک امتیاز کمتر نسبت به آلومینیوم اراک در ششم جدول قرار گرفته است. کارون اروند خرمشهر هم با تغییر مربی نتوانست به شرایط ایده‌آل برسد و با 13 امتیاز به رتبه سیزدهم جدول سقوط کرده است.


لینک کوتاه: http://newsfa.ir/news/614309

کوتاه و خواندنی

قانون مورفی در سال 1949 در پایگاه نیروی هوایی ادوارز شکل گرفت. سرگرد ادوارد مورفی مهندس هوافضا بود که روی یک پروژه کار می‌کرد. در یکی از سخت‌ترین آزمایش‌های پروژه یک تکنسین سیم‌ها را برعکس وصل کرد و آ...

در بحث شركت كنيد

پربحث ترین ها